Turniej Ppoż 2018

ETAP GMINNY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

 ,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM 2018”

 Dnia 23 marca 2018r. w Gimnazjum Publicznym im. Zygmunta Steinborn w Przezmarku odbył się  Gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt.  ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”, którego celem jest: popularyzowanie przepisów pożarowych, kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ratownictwa medycznego i ochrony przeciwpożarowej. W turnieju brały udział drużyny ze szkół podstawowych z Myślic i Starego Dzierzgonia oraz Gimnazjum Publicznego im. Zygmunta Steinborn w Przezmarku.  Zmagania rozpoczęły się od rozwiązania testu pisemnego zawierającego 25 pytań, który był przepustką dla pięciu uczniów z każdej kategorii wiekowej do finału ustnego. Uczestnicy finału losowali pytania teoretyczne, na które udzielali odpowiadali za każdą dobrą odpowiedź otrzymywali od 0 do 3 punktów. Wiedza uczestników była tak duża, że do wyłonienia zwycięzców komisja musiała zorganizować dogrywki.

C:\Users\Halina\Desktop\Nowy folder (5)\DSC_0259.JPG

Czworo z nas uzyskało wysokie wyniki i zakwalifikowało się do etapu powiatowego, który odbędzie się 6 kwietnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie

Anastazja Karpiniak I miejsce

Bochno Kinga     III miejsce

Wiktoria Statek  IV miejsce

Karolina Jarmużewska V miejsce

Wszyscy zwycięzcy turnieju otrzymali wspaniałe nagrody i dyplomy.

C:\Users\Halina\Desktop\Nowy folder (5)\DSC_0266.JPG

 Trzymajcie kciuki 6 kwietnia

Pozdrawiamy całą społeczność szkolną.

 Zawodnicy turnieju


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak