Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/15

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/15

 

1 września po dwumiesięcznym odpoczynku powróciliśmy do szkoły.

 

Po uroczystej mszy odprawionej przez ks. proboszcza Tomasza Browarka uczniowie wraz z rodzicami licznie zgromadzili się na szkolnym holu. Po powitalnym przedstawieniu wykonanym przez uczniów klasy 3 głos zabrał dyrektor, który powitał wszystkich po wakacjach, przedstawił wychowawców i życzył sukcesów w nauce w nowym roku szkolnym. Warto zauważyć, że w czasie wakacji w szkole miał miejsce remont. Odnowiono sale lekcyjne, a także część zewnętrzna szkoły.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom życzymy owocnej pracy.


Dzisiaj jest: Niedziela
21 Października 2018
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora

Do końca roku zostało 72 dni.
Zodiak: Waga