Sportowe życie jeża

SPORTOWE ŻYCIE JEŻA


Dnia 28.10.2014 do naszej szkoły przyjechali artyści z krakowskiej mobilnej sceny dziecięcej, aby zaprezentować dzieciom przedstawienie artystyczne o tematyce edukacyjno - profilaktycznej pod tytułem „Sportowe życie jeża”. Miało ono na celu promocje zdrowego trybu życia, uprawianie sportu oraz gimnastykowanie się. Głównymi bohaterami były zwierzęta. Jeż i jeżozwierz organizowali leśne wyścigi, natomiast krowa i zebra brały w nich udział.

 


Znakomita gra aktorska porwała dzieci które to chętnie uczestniczyły w tym spektaklu. Tego typu występy są bardzo proste w przekazie tak, aby każde dziecko je zrozumiało i potrafiło samodzielnie wyciągnąć wnioski i wynikający z nich morał. Oby tego typu występów było więcej!

 
Dzisiaj jest: Wtorek
25 Września 2018
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

Do końca roku zostało 98 dni.
Zodiak: Waga