KONKURS PLASTYCZNY

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt.: " Jak pomagać i ochraniać

zwierzynę w lesie i na polach"

Dnia 17 kwietnia w Sztumskim Centrum Kultury, w samo południe odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego organizowanego przez Koło Łowieckie "Cyranka" w Sztumie.

Na konkurs przysłano ponad czterysta prac, z których ponad osiemdziesiąt nagrodzono. Z naszej szkoły zostały nagrodzone cztery uczennice w kategorii klas IV-VI.

Oliwia Jankiewicz kl.VI zajęła II miejsce, a wyróżnienia w tej kategorii otrzymały: Iga Twardowska, Natalia Herdzik i Aleksandra Młyńska z kl. IV.

Na uroczystość udałyśmy się razem z rodzicami, oraz panem Dyrektorem Sławomirem Barnikiem. Całą galę uświetniał Zespół Muzyki Myśliwskiej "Hubertus", a wystawę nagrodzonych prac można było obejrzeć w atelier Kina Powiśle, gdzie można było poczuć się jak na leśnej polanie.

Po rozdaniu nagród wszyscy zaproszeni goście mogli się udać na małe co nieco do ogrodu obok Centrum Kultury.

Tekst opracowała Oliwia Jankiewicz.

21 Listopada 2018
Światowy Dzień Życzliwości