Andrzejki 2016

ANDRZEJKI 2016


24 listopada wszystkie przedszkolaki oraz uczniowie klas I – IV świętowali Andrzejki. Tego dnia wszystkie dzieci uczestniczyły w radosnych zabawach i wróżbach, takich jak przebijanie serc z imionami przyszłej sympatii, zaczarowane kubeczki czy losowanie przyszłych zawodów.

 

Całej zabawie sprzyjała pięknie udekorowana sala oraz poczęstunki przygotowane przez niezawodne mamy. Dodatkową atrakcją dla przedszkolaków była okazja do przebrania się za ulubioną postać. Na balu pojawiły się więc księżniczki, czarownice, spidermany  nie zabrakło też amatorów służb mundurowych. Uczniowie świetnie się bawili, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców. 


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran