Wieczór poetycki

WIECZÓR POETYCKI

W czwartek, tj. 1 grudnia br. W Publicznej Szkole Podstawowej w Myślicach odbył się wieczorek poetycki. Jego myślą przewodnią był cytat z wiersza Adama Asnyka „Miłość jak słońce ogrzewa świat cały”.

Głównymi organizatorkami tego przedsięwzięcia były panie: Barbara Haras, Nina Szkilnik i Danuta Rygielska.

Na spotkanie zostali zaproszeni rodzice, dla których przygotowano mały poczęstunek.

Uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki nawiązujące do myśli przewodniej wieczorku. Mimo ogromnej tremy zrobili to w taki sposób, że zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Wszystko odbyło się w miłej atmosferze, przy blasku świec. To był niezwykle udany wieczorek poetycki.

Izabela Abramczyk, kl. V

Dnia 1 grudnia 2016r. przed spotkaniem z rodzicami odbył się wieczorek poetycki. Jego tematem była miłość.

Pod czujnym okiem pań nauczycielek: Niny Szkilnik, Barbary Haras i Danuty Rygielskiej, w romantycznym klimacie uczniowie klas III-VI prezentowali piękne wiersze polskich poetów oraz piosenki.

Na to szczególne wydarzenie szkolny korytarz przeistoczył się w nastrojową kawiarenkę i rodzice mogli podziwiać nasze popisy, siedząc przy stolikach, pijąc kawę lub herbatę oraz kosztując pysznych ciast.

Gdy wieczorek się skończył, rodzice udali się na spotkanie z wychowawcami.

Imprezę uważam za udaną i mam nadzieję, ze naszym gościom również się podobała.

Natalia Onichimowska kl V

25 Września 2018