Zabawa Karnawałowa 2017

ZABAWA KARNAWAŁOWA


Wyczekiwane przez wszystkich ferie poprzedziła w naszej szkole zabawa karnawałowa, zwana popularnie „choinką”, która odbyła się w piątek 13 lutego. Młodsi uczniowie jak zwykle nie zawiedli i na holu mogliśmy podziwiać postacie z różnych baśni i bajek, ponadto dzieci (zarówno te młodsze, jak i starsze) chętnie odmieniały swój wizerunek korzystając z możliwości pomalowania sobie twarzy. I tak na twarzach królowały m. in. Spiderman, Batman, motyle oraz motywy kwiatowe - dzieci więc wyróżniały się nie tylko nietypowym strojem, ale także i makijażem.

 


W niecodziennej scenerii , wyjątkowej atmosferze, przy różnorodnej muzyce wszyscy bawili się wspaniale, bo oprócz tańców, dzieci brały udział w różnych zabawach i konkursach. Odbyło się również długo przez wszystkich wyczekiwane losowanie fantów, które cieszyło się ogromną popularnością.


Nie mniejszą cieszyła się także szkolna kawiarenka serwująca przepyszne domowe ciasto oraz popcorn.

Sądząc po nastrojach uczniów udających się na wypoczynek można sądzić, że bawili się oni wspaniale i na pewno długo jeszcze będą wspominać szkolną „choinkę”.


 

Zabawa karnawałowa nie byłaby możliwa gdyby nie zaangażowanie Pana Dyrektora, Grona Pedagogicznego oraz Rady Rodziców. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy składamy serdeczne podziękowania.


Dzisiaj jest: Środa
27 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Benedykt, Ernest, Ernestyn, Jan, Lidia,
Rościmir, Rupert

Do końca roku zostało 280 dni.
Zodiak: Baran