Aquapark Reda

WYJAZD DO AQUAPARKU W REDZIE

Dzień 7 lutego upłynął pod znakiem mokrego i aktywnego wypoczynku – wybraliśmy się bowiem do Aquaparku w Redzie. Wycieczka do aquaparku była świetną zabawą i integracją. Uczniowie klasy III B, IV, V i VI pod opieką ratowników i opiekunów mogli wykazać się umiejętnością pływania oraz korzystać ze wszystkich atrakcji. Największą atrakcją okazały się zjeżdżalnie wodne i akwarium z rekinami. Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks i zabawę. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka.

Wszyscy po trzygodzinnym wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało. Następnie wygłodniali i pełni wrażeń, wszyscy uczestnicy wycieczki udali się do Mc Donald’sa w celu zjedzenia posiłku.


Dzisiaj jest: Środa
27 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Benedykt, Ernest, Ernestyn, Jan, Lidia,
Rościmir, Rupert

Do końca roku zostało 280 dni.
Zodiak: Baran