WIOSNA2017

POWITANIE WIOSNY

23 marca uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Myślicach spotkali się, aby pożegnać zimę, a przywitać długo oczekiwaną wiosnę. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy  I, II, III a oraz III b. Dzieci z zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały przygotowane piosenki.

 

Po części artystycznej uczniowie wraz z nauczycielami przenieśli się przed budynek szkoły, aby  pożegnać Marzannę symbolizującą odchodzącą zimę.


Okazała kukła została przygotowana przez uczniów klasy VI. Gdy już rozprawiliśmy się z Marzanną czekała na dzieci niespodzianka w postaci pieczonych kiełbasek, które zostały przygotowane przez panie kucharki. Pogoda w tym roku jak zwykle nie zawiodła, mogliśmy się cieszyć upragnionym słońcem i korzystać z zabaw na świeżym powietrzu.Dzisiaj jest: Sobota
23 Czerwca 2018
Dzień Ojca
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr,
Prosper, Wanda, Zenon, Zenona

Do końca roku zostało 192 dni.
Zodiak: Rak