WIOSNA2017

POWITANIE WIOSNY

23 marca uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Myślicach spotkali się, aby pożegnać zimę, a przywitać długo oczekiwaną wiosnę. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy  I, II, III a oraz III b. Dzieci z zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały przygotowane piosenki.

 

Po części artystycznej uczniowie wraz z nauczycielami przenieśli się przed budynek szkoły, aby  pożegnać Marzannę symbolizującą odchodzącą zimę.


Okazała kukła została przygotowana przez uczniów klasy VI. Gdy już rozprawiliśmy się z Marzanną czekała na dzieci niespodzianka w postaci pieczonych kiełbasek, które zostały przygotowane przez panie kucharki. Pogoda w tym roku jak zwykle nie zawiodła, mogliśmy się cieszyć upragnionym słońcem i korzystać z zabaw na świeżym powietrzu.Dzisiaj jest: Wtorek
25 Września 2018
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

Do końca roku zostało 98 dni.
Zodiak: Waga