WIOSNA2017

POWITANIE WIOSNY

23 marca uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Myślicach spotkali się, aby pożegnać zimę, a przywitać długo oczekiwaną wiosnę. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy  I, II, III a oraz III b. Dzieci z zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały przygotowane piosenki.

 

Po części artystycznej uczniowie wraz z nauczycielami przenieśli się przed budynek szkoły, aby  pożegnać Marzannę symbolizującą odchodzącą zimę.


Okazała kukła została przygotowana przez uczniów klasy VI. Gdy już rozprawiliśmy się z Marzanną czekała na dzieci niespodzianka w postaci pieczonych kiełbasek, które zostały przygotowane przez panie kucharki. Pogoda w tym roku jak zwykle nie zawiodła, mogliśmy się cieszyć upragnionym słońcem i korzystać z zabaw na świeżym powietrzu.Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran