Eliminacje Powiatowe OTWP

ELIMINACJE POWIATOWE OTWP ROZSTRZYGNIĘTE

W dniu 05 kwietnia 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie odbyły się eliminacje powiatowe XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. W eliminacjach powiatowych konkursu uczestniczyło 33 uczniów podzielonych na trzy grupy wiekowe (I gr. szkoły podstawowe, II gr. gimnazja, III gr. szkoły ponadgimnazjalne). Turniej składał się  z testu pisemnego oraz finału ustnego połączonego z częścią praktyczną  z zakresu znajomości sprzętu strażackiego

http://www.psp-sztum.pl/wordpress/wp-content/uploads/2017/04/IMG_20170405_124500.jpg

 

Nasi uczniowie zajęli miejsca:

Anastazja Karpiniak – I miejsce

Izabela Abramczyk – IV miejsce

Kacper Linkiewicz  - V miejsce

http://www.psp-sztum.pl/wordpress/wp-content/uploads/2017/04/IMG_20170405_123905.jpg

Wszystkim naszym uczestnikom gratulujemy osiągniętych miejsc a Anastazji życzymy wygranej, to Ona  reprezentować będzie naszą gminę i powiat w eliminacjach  wojewódzkich w dniu 22 kwietnia 2017r w Kwidzynie.

 

Trzymamy kciuki

 


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran