Powiatowy Turniej BRD 2017

POWIATOWY TURNIEJ BRD 2017

27 kwietnia 2017 drużyna w  składzie Kacper Zawadzki, Iga Twardowska, Natalia Herdzik i Jakub Czerwiec reprezentowała Gminę Stary Dzierzgoń na Turnieju Powiatowym w Czerninie. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn – mistrzowie gmin powiatu sztumskiego. To właśnie Nasza drużyna z PSP z Myślic zajęła I miejsce i otrzymała przepustkę na turniej wojewódzki do Garczyna koło Kościerzyny. W Garczynie turniej będzie trwał dwa dni, w pierwszym dniu zawodnicy będą wzmagać się z miasteczkiem ruchu drogowego, pomocą przedmedyczną i rowerowym torem przeszkód. Natomiast drugi dzień to zmagania z testami o przepisach ruchu i skrzyżowaniami.

Również indywidualnie :                                                            

I miejsce zajęła Iga Twardowska                                                 

II miejsce zajęła Natalka Herdzik                                        

III miejsce zajął  Kacper Zawadzki

VII miejsce zajął Kuba Czerwiec

 

Nasi zawodnicy nagrodzeni zostali  podwójnymi nagrodami za I miejsca drużynowo i za zajęcie pierwszych trzech miejsc.


Wspaniałym zawodnikom gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia na Finale Wojewódzkim w Garczynie w dniach  12-13.05.2017r.

 

Halina Sielawa


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran