KONKURS PLASTYCZNY 2017

KONKURS PLASTYCZNY "JAK OCHRANIAĆ I POMAGAĆ ZWIERZYNIE W LASACH I NA POLACH"


Dnia 28 kwietnia 2017 r. wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom XXI Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Jak ochraniać i pomagać zwierzynie w lasach i na polach”, zorganizowanego przez Sztumskie Centrum Kultury, Koło Łowieckie „Cyranka” ze Sztumu oraz Nadleśnictwo Kwidzyn.

Na tegoroczną edycję tego konkursu nadesłano 537 prac, wykonanych rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.


Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.


W konkursie wzięli również udział uczniowie naszej szkoły , pięć prac zostało zauważonych i docenionych przez jurorów.

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce zdobyła Zuzanna Gorczyca , a III - Iga Twardowska, z klasy VI .

W tej kategorii wyróżnienia otrzymały uczennice z klasy IV Gabrysia Filip i Ania Rakoczy, natomiast wyróżnienie w kategorii klas I-III otrzymała Martyna Skowronek z klasy I.

Opiekunem szkolnym prac konkursowych była Pani Danuta Rygielska.

Podczas uroczystej inauguracji odbyło się otwarcie wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac. Uczniowie otrzymali dyplomy i obdarowani zostali wspaniałymi nagrodami. Imprezę uświetniał Zespół Muzyki Łowieckiej „Hubertus”.

Uroczystość zakończyła się spotkaniem organizatorów, przybyłych gości , a przede wszystkim laureatów, przy wspólnym grillu.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W KONKURSIE I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran