Finał Wojewódzki BRD 2017

FINAŁ WOJEWÓDZKI BRD 2017

W dniach 12 i 13 maja 2017 r. w Garczynie k/ Kościerzyny wśród pięknych kaszubskich krajobrazów i przy równie pięknej pogodzie odbył  się Wojewódzki Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju  uczestniczyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Natalia Herdzik, Iga Twardowska, Jakub Czerwiec, Kacper Zawadzki. Uczniowie pod bacznym okiem Pani Haliny Sielawy stanęli do rywalizacji z osiemnastoma innymi drużynami, mistrzami powiatów z województwa pomorskiego.

 

Pierwszego dnia turnieju zawodnicy musieli wykazać się umiejętnościami jazdy i przepisów na miasteczku ruchu drogowego i na torze przeszkód oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej . Drugi dzień to testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego.

Czas oczekiwania na oficjalne wyniki uczniowie spędzili żeglując po  urokliwym jeziorze.


Nasi uczniowie zajęli II miejsce pokonując drużyny z takich dużych miast i powiatów jak Gdańsk, Sopot, Gdynia,  Tczew i inne.  Iga Twardowska zajęła II miejsce w klasyfikacji indywidualnej, Kacper Zawadzki IV,

Natalia Herdzik VIII ,   Jakub Czerwiec IX.     

 

Gratulacje dla całego zespołu.


Dzisiaj jest: Środa
16 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec