DZIEŃ MAMY 2017

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA MAMY


Dzień Mamy. To wyjątkowe święto każdy z nas zna i szanuje. Szczególnie dbają o nie wychowawcy, opiekunowie i nauczyciele dzieci, ci którym zależy na edukowaniu, wychowaniu i rozwoju najmłodszych. Wychowawcy znają rolę mamy w życiu dziecka i wiedzą, że mądra miłość rodzicielska daje gwarancję tego, aby dzieci były zdrowe, radosne, życzliwe i otwarte na innych.

 

Coroczne święto z okazji Dnia Mamy miało miejsce w naszej szkole, w poniedziałek, 29 maja 2017 r. Spotkanie przygotowały wszystkie dzieci uczęszczające do klas I – III.  Dzieci prezentowały talenty śpiewając piosenki oraz recytowały wiersze tematycznie związane ze świętem . Uczniowie klas trzecich wykonały specjalny taniec. Wszystko dla swoich kochanych mam.  Podziękowań, braw i pochwał tego dnia w szkole nie brakowało.


 

 

 

 

Na koniec dzieci wręczyły mamom własnoręcznie zrobione  piękne laurki i zaprosiły ich na poczęstunek Każdy ze smakiem chrupał pyszne wafelki, ciasta z kremem i słodkie ciasteczka.

 


Dzisiaj jest: Środa
16 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec