Zakończenie Roku Przedszkolnego 2016/17

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2016/17


22 czerwca 2017 przedszkolaki zjawiły się w szkole ubrane odświętnie, bowiem tego dnia odbywało się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dzieciom oczywiście towarzyszyli tego dnia najbliżsi, którzy zasiedli na widowni, by obserwować występy swoich pociech.

 

 

 

 

Jako pierwsze wystąpiły dzieci z grupy Maluchów, prowadzonej przez p. Justynę Ćwiklińską, prezentując piosenki, a następnie dzieci z rąk Pana Dyrektora odebrały pamiątkowe dyplomy. Po Maluchach wystąpiły dzieci z grupy Starszaków, prowadzonej przez p. Anię Brandys, rozpoczynając swoje wystąpienie swoją ulubioną piosenką na powitanie „¡Hola!”. Najpierw młodsze dzieci zaprezentowały scenkę dotyczącą wakacji i bezpieczeństwa podczas nich, a następnie dzieci odchodzące z przedszkola wspominały w wierszykach przedszkole a także rozważały, co też takiego czeka na nich w szkole. Występy przeplatane były piosenkami, zaś przy ostatniej piosence wiele dzieci nie mogło ukryć łez wzruszenia, bo mimo iż dzieci cieszą się z nadchodzących wakacji, to mają świadomość, że etap przedszkolny jest już za nimi.


Po występie Pan Dyrektor wręczył Starszakom dyplomy, Panie zaś wręczyły rodzicom aktywnie włączającym się w życie oddziału przedszkolnego symboliczne podziękowania za całoroczną pracę. Dzieci na zakończenie roku przedszkolnego otrzymały wiele prezentów, które z pewnością umilą im wakacje, zaś w podziękowaniu Panie otrzymały od nich kwiaty oraz upominki. Upominek od dzieci otrzymała również odchodząca na emeryturę Pani Janina Michałko, która to sprawowała opiekę nad dziećmi na świetlicy.


 

Po części oficjalnej wszyscy udali się na zewnątrz na słodki poczęstunek oraz ostatnie chwile wspólnej zabawy przed wakacjami.


 

 

Dziękując wszystkim za ten rok pracy,  życzymy dzieciom oraz ich rodzicom bezpiecznych i słonecznych wakacji, zaś dzieciom, które od września pójdą do szkoły życzymy wielu sukcesów w nauce i by czasem wspominali chwile spędzone w naszym oddziale przedszkolnym. A pani Janinie życzymy wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń.

 


Dzisiaj jest: Środa
16 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec