Początek Roku 2017/18

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Myślicach poprzedzone było uroczystą mszą świętą, którą o godzinie 8:00 odprawił ksiądz proboszcz, Tomasz Browarek.

O godzinie 9:00 odśpiewano hymn narodowy oraz przywitano wszystkich zgromadzonych. Inauguracji roku szkolnego 2017/2018 dokonał Dyrektor Szkoły Pan Sławomir Barnik podkreślając, że w bieżącym roku szkolnym czekają nas zmiany w związku z reformą oświaty. Pan dyrektor przedstawił wychowawców poszczególnych klas, przywitał nauczycieli, uczniów, rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły rozpoczynających pracę w bieżącym roku szkolnym.

Na zakończenie, głos zabrał Wójt Gminy Pan Marek Turlej, życząc wszystkim pomyślności i sukcesów  w nowym roku szkolnym oraz owocnej współpracy.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkania  z wychowawcami.

Dzisiaj jest: Niedziela
20 Maja 2018