Początek Roku 2017/18

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Myślicach poprzedzone było uroczystą mszą świętą, którą o godzinie 8:00 odprawił ksiądz proboszcz, Tomasz Browarek.

 

     O godzinie 9:00 odśpiewano hymn narodowy oraz przywitano wszystkich zgromadzonych. Inauguracji roku szkolnego 2017/2018 dokonał Dyrektor Szkoły Pan Sławomir Barnik podkreślając, że w bieżącym roku szkolnym czekają nas zmiany w związku z reformą oświaty. Pan dyrektor przedstawił wychowawców poszczególnych klas, przywitał nauczycieli, uczniów, rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły rozpoczynających pracę w bieżącym roku szkolnym.

Na zakończenie, głos zabrał Wójt Gminy Pan Marek Turlej, życząc wszystkim pomyślności i sukcesów  w nowym roku szkolnym oraz owocnej współpracy.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkania  z wychowawcami.


 


Dzisiaj jest: Środa
16 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec