Powiatowy Turniej Szachowy 2017

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY 2017


27 września dwie drużyny szachistów z naszej szkoły udały się na Powiatowy Finał Turnieju Szachowego do Sztumu. W imprezie uczestniczyły zespoły z dwóch szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 ze Sztumu oraz drużyny z Myślic. Były to zawody drużynowe rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci dla uczniów klas 0-6 oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla starszych.

 

W kategorii młodszych uczniów nasza drużyna w składzie: Igor Karpiniak, Bartosz Karwowski, Jakub Czerwiec oraz Gabriela Filip zajęła drugie miejsce. W kategorii Młodzieży Szkolnej zawodnicy z Myślic w składzie: Zuzanna Gorczyca, Anastazja Karpiniak, Jakub Janer oraz Kacper Zawadzki pokonała drużynę ze Sztumu. Zawodnicy zostali udekorowani złotymi medalami, a kapitan odebrał zwycięski puchar.


 

Zwycięstwo dało przepustkę do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się 12 października w Prabutach. Gratulujemy i życzymy powodzenia!Dzisiaj jest: Niedziela
21 Października 2018
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora

Do końca roku zostało 72 dni.
Zodiak: Waga