WYBORY 2017

WYBORY 2017


9 października odbyły się wybory do Szkolnej Rady Samorządu Uczniowskiego. Święto demokracji w naszej szkole poprzedziła kampania wyborcza, w której kandydaci mogli przedstawić swój program wyborczy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele.

 


W tym roku kandydowali: Oliwia Gąsior z klasy IV, Marta Chałat i Wiktoria Janer z klasy V, Bartosz Karwowski i Dawid Przewłocki z klasy VI oraz Zuzanna Gorczyca i Wiktoria Janer z klasy VII. Po głosowaniu członkowie komisji wyborczej policzyli wszystkie głosy i ogłoszono wyniki. Największą liczbę głosów oddano na:

Bartosza Karwowskiego, który został Przewodniczącym Szkolnej Rady Samorządu,

jego zastępcą została Zuzanna Gorczyca,

a sekretarzem Oliwia Gąsior.

 

Gratulujemy zwycięzcom, życzymy powodzenia i dziękujemy pozostałym kandydatom.Dzisiaj jest: Środa
20 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba