Pasowanie Najmłodszych 2017

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, STARSZAKA ORAZ ZERÓWKOWICZA


W poniedziałek, 6 listopada 2017r, najmłodsze dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych naszej szkoły miały swoje święto. Tego właśnie dnia odbyła się ważna dla nich uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka w grupie maluchów, a także na Starszaka oraz Zerówkowicza w grupie starszaków.

 


 

 

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznych, w których grupy zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki oraz różne zabawy muzyczno – ruchowe. Po częściach artystycznych dzieci uroczyście ślubowały, to znaczy obiecały m.in.: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, a także być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pan Dyrektor dokonał pasowania, zaś każdy uczestnik, oprócz pasowania, otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę. Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.


 

Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielom oraz dzieciom się zintegrować. Była również świetną okazją do poznania umiejętności dzieci, których  nabyły one w czasie uczęszczania do przedszkola.Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta