Dzień babci i dziadka 2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzisiaj jest Dzień Babci i święto Dziadziusia,

O tym dniu pamięta każda mała wnusia.
My - wasi wnuczkowie - również pamiętamy
I swoim najbliższym życzenia składamy.

21 i 22 stycznia

Te dni – to jedne z najsympatyczniejszych świąt w naszym kalendarzu, pełne nostalgicznego ciepła, niepowtarzalnego uroku, prawdziwej radości zarówno ze strony jubilatów, jak i tych, którzy składają im życzenia.

Babcie i dziadkowie to bardzo ważni członkowie rodziny. Są bardzo cierpliwi i spełniają niemal wszystkie zachcianki swych wnucząt. Oni zaś kochają swoje babcie i swoich dziadków najbardziej na świecie. I aby im podziękować za ich miłość, ciepło, dobroć i opiekę uczniowie klas 0 - III  oraz przedszkolaki Szkoły Podstawowej w Myślicach zaprosili babcie i dziadków do szkoły.

Zaprezentowali się im w przedstawieniu recytując wierszyki i śpiewając piosenki.
Występ bardzo się podobał. Nagrodzony został burzą oklasków. Potem były życzenia i przygotowane własnoręcznie przez dzieci prezenty. Następnie babcie i dziadkowie zostali zaproszenie na słodki poczęstunek przygotowany przez  wnuczęta.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszeni, za tak liczne przybycie.

Dzisiaj jest: Sobota
18 Sierpnia 2018