ZABAWA KARNAWAŁOWA 2018

ZABAWA KARNAWAŁOWA - ZACZYNAMY FERIE!!!


Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy. W piątek 26 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Dzień długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów. Na ten czas hol główny szkoły zamienił się w pięknie udekorowaną rękoma uczniów i nauczycieli salę balową. Wielu uczniów przebrało się w przeróżne ciekawe  wielobarwne stroje. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przybojów prezentowanych przez DJ, wszyscy bawili się doskonale. Dzieci brały udział w licznych konkursach przygotowanych przez zaproszonego gościa, który starał się uatrakcyjniać każdą minutę zabawy. Rada rodziców wraz z Dyrektorem ufundowała nagrody pocieszenia w formie słodkości. Uczniowie mogli liczyć, także na słodki poczęstunek w trakcie imprezy.

 

Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Dzień ten uczniowie na pewno zapamiętają na długo i z pewnością czekają na następne karnawałowe szaleństwo, które dopiero za rok!


 

Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku po I okresie wytężonej nauki.  Teraz czas na  ferie, które zaczynają się 29.01.2018 i trwać będą do 11.02.2018r.

Ewa Gorczyca


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran