WIGILIA 2017

WIGILIA 2017


Wigilijne spotkanie w Gimnazjum Publicznym im. Zygmunta Steinborn w Przezmarku

 

Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Szkoły Podstawowej w Myślicach to również jedna wielka rodzina. Dlatego w tym roku spotykaliśmy się wszyscy razem  wraz z zaproszonymi gośćmi oraz ościennymi szkołami  przy wspólnej wigilii 22 grudnia 2017 roku w Gimnazjum Publicznym w Przezmarku. Przed wspólnym wyjazdem w naszej szkole panowało wielkie poruszenie. Od rana wyczuwało się świąteczną atmosferę.

 

Na miejscu mogliśmy podziwiać pięknie przygotowane jasełka przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Stary Dzierzgoniu oraz występ uczniów z gimnazjum.  Nasza szkoła, także się przygotowała i dała wspaniały koncert  kolęd. Po wysłuchaniu wszystkich występów nadszedł czas podzielenia się symbolicznym „opłatkiem”. Na sali sportowej gdzie odbywała się wigilia zapanował rodzinny nastrój, ponieważ wszyscy chcieli złożyć sobie wspaniałe życzenia. Następnie przystąpiliśmy do spożywania posiłków, które zostały przygotowane na tę okazję. Jak wiadomo wszystko co dobre zbyt szybko się kończy i nadszedł czas powrotu. Po wspólnym kolędowaniu, świątecznych życzeniach, wyśmienitym posiłku i spędzonych radosnych chwilach rozeszliśmy się w doskonałych nastrojach, udając się na przerwę świąteczną. Pięknie podziękowaliśmy, także za zaproszenie z nadzieją, że w przyszłym roku też dane nam będzie spotkać się raz jeszcze przy wigilijnym stole z tak dużą liczbą życzliwych nam osób. Do szkoły wrócimy w nowym 2018 roku w pełni sił z nową energią do pracy i do nauki.


 

WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
Szkoła Podstawowa w Myślicach


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran