Walentynki 2017

WALENTYNKI 2018

Raz w roku dnia 14 lutego obchodzony jest dzień Świętego Walentego. Dzień ten kojarzy się nam wszystkim jako Dzień Zakochanych. Tego dnia osobie nam bliskiej możemy podarować upominek lub kartkę. W naszej szkole zmieniliśmy tradycję jaką była poczta walentynkowa na rzecz słodkiego upominku z bardzo miłym opisem.

Od samego rana w szkolnych murach panował miły i sympatyczny nastój. Każdy uczeń chodził uśmiechnięty i podekscytowany wydarzeniem. Po pierwszej godzinie lekcyjnej na korytarzach mogliśmy oglądać poszukujących swych sympatii uczniów. Każde dziecko mogło wyrazić swoją przyjaźń wręczając samodzielnie lizaka będącego formą walentynki.

Wielu uczniów w tym dniu zdobyło się na choćby drobny gest aby osoba, do której czujemy sympatię zrozumiała ile dla nas znaczy.


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran