Wycieczka do Olsztyna 2018

WYCIECZKA DO OLSZTYNA

BY IZABELA ABRAMCZYK

W piątek, tj. 2 marca br., uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Olsztyna.
Wyruszyliśmy o godz. 8:00 spod szkoły. Po półtorej godzinie dotarliśmy na miejsce. Pierwszym punktem wycieczki był Escape Room. Zostaliśmy podzieleni na grupy i rozpoczęliśmy zmagania z zagadkami różnych pokoi. Mieliśmy na to 60 min. Mimo wielu wskazówek nikomu nie udało się opuścić żadnego z pokoi.


Po wysiłku umysłowym przyszedł czas na wysiłek fizyczny. Udaliśmy się, więc do Jump City inaczej zwanego Parkiem Trampolin. Zapoznaliśmy się z zasadami parku i po rozgrzewce oddaliśmy się dzikiemu szaleństwu. Potem przyszedł czas na chwilę relaksu w kinie na filmie pt. Jumanji. Pełni doznań i nieco głodni posililiśmy się w KFC. Przed powrotem zwiedziliśmy jeszcze Galerię Warmińską.
Wracaliśmy do domów zadowoleni, ale też i mocno zmęczeni. Wycieczkę uznajemy za udaną.


 

 

 

 


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Września 2018
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

Do końca roku zostało 98 dni.
Zodiak: Waga