Gminny Turniej BRD 2018

GMINNY TURNIEJ BRD 2018 ROZSTRZYGNIĘTY


12 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Myślicach zorganizowaliśmy Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla czterech drużyn. Były to drużyny ze Szkoły Podstawowej z Myślic, Szkoły Podstawowej ze Starego Dzierzgonia i Gimnazjum Publicznego   w Przezmarku.

Turniej składał się z czterech konkurencji: testu wiedzy, gdzie zawodnicy rozwiązywali test składający się z 25 pytań. Test skrzyżowania, który składał się z 10 pytań. Trzecią konkurencją był rowerowy tor przeszkód, który składał się z 12  przeszkód. Następną konkurencją było udzielenie poszkodowanemu pomocy przedmedycznej, za którą można było otrzymać 20 punktów. Podsumowanie wymienionych konkurencji ustaliło wynik drużyn oraz wyniki indywidualne. Nasze drużyny zajęły I i II miejsce. Również zawodnicy  indywidualnie zdobyli wysokie miejsca.

 

Natalia Herdzik I miejsce

Jakub Czerwiec II miejsce

Kacper Zawadzki III miejsce

Zuzanna Gorczyca IV miejsce

Oliwia Gąsior V miejsce

Daniel Smoleń VI miejsce

Emilia Pietrzak VII miejsce

Wojciech Borowiec VIII miejsce

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy , nagrody i słodkości oraz zostali poczęstowani smacznym obiadem.  Natalia, Kacper , Jakub i Zuzanna będą reprezentować Naszą Gminę na Turnieju Powiatowym w Czerninie w dniu 26 kwietnia 2018. Natomiast Oliwia i Daniel byli najmłodszymi zawodnikami całego turniejuSerdecznie dziękujemy Panu Wójtowi i Panu Dyrektorowi SP w Myślicach za zakupienie wspaniałych nagród.


Opracowała: Halina Sielawa


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta