Dzień Ziemie 2018

DZIEŃ ZIEMI 2018


W ramach tegorocznych obchodów Dnia Ziemi w dniu 25 kwietnia naszą szkołę odwiedziła Pani Alina Rodziewicz - Kierownik zespołu ds. dydaktycznychParku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskichz siedzibą w Jerzwałdzie. Wystąpiła z ciekawą prelekcją pt. „Z wizytą w gnieździe bociana” . Wszyscy słuchaliśmy i oglądaliśmy z dużym zainteresowaniem. Następnego dnia aby podkreślić wagę tego święta i odrobinę poprawić klimat  uczniowie klasy VI posadzili na posesji szkolnej 30 świerków.

 

Tegoroczne obchody Dnia Ziemi były dla nas kolejną ciekawą lekcją z zakresu ekologii i znajomości otaczającej nas przyrody.

Opracowała: Urszula Butkiewicz

Zdjęcia: Radosław Czob

 

 

 

 

 

 

 


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran