Dzień Ziemie 2018

DZIEŃ ZIEMI 2018


W ramach tegorocznych obchodów Dnia Ziemi w dniu 25 kwietnia naszą szkołę odwiedziła Pani Alina Rodziewicz - Kierownik zespołu ds. dydaktycznychParku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskichz siedzibą w Jerzwałdzie. Wystąpiła z ciekawą prelekcją pt. „Z wizytą w gnieździe bociana” . Wszyscy słuchaliśmy i oglądaliśmy z dużym zainteresowaniem. Następnego dnia aby podkreślić wagę tego święta i odrobinę poprawić klimat  uczniowie klasy VI posadzili na posesji szkolnej 30 świerków.

 

Tegoroczne obchody Dnia Ziemi były dla nas kolejną ciekawą lekcją z zakresu ekologii i znajomości otaczającej nas przyrody.

Opracowała: Urszula Butkiewicz

Zdjęcia: Radosław Czob

 

 

 

 

 

 

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec