Powiatowy Finał BRD

POWIATOWY FINAŁ BRD 2018

W dniu 26 kwietnia w Czerninie odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju  uczestniczyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Natalia Herdzik, Zuzanna Gorczyca, Jakub Czerwiec, Kacper Zawadzki. Uczniowie pod bacznym okiem Pani Haliny Sielawy stanęli do rywalizacji z  innymi drużynami, mistrzami gmin z powiatu sztumskiego. Turniej był trudny, zawodnicy musieli wykazać się umiejętnością jazdy na torze przeszkód ( wyjątkowo trudny) oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, potem były testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego i rozwiązywanie skrzyżowań. Nasi uczniowie zajęli drużynowo I miejsce pokonując drużyny z innych gmin. Indywidualnie też zabraliśmy do Naszej Szkoły cztery pierwsze miejsca. Zuzanna Gorczyca zajęła III miejsce, Kacper Zawadzki IV, Natalia Herdzik I , Jakub Czerwiec II.   

Całą czwórkę czeka wojewódzki turniej dwudniowy w Garczynie koło Kościerzyny, tam reprezentować będą nasz powiat sztumski

D:\ZDJECIA SZKOŁA\BRD POWIAT 2018\DSC_0273.JPG

 D:\ZDJECIA SZKOŁA\BRD POWIAT 2018\DSC_0281.JPG

 D:\ZDJECIA SZKOŁA\BRD POWIAT 2018\DSC_0274.JPG

D:\ZDJECIA SZKOŁA\BRD POWIAT 2018\DSC_0268.JPG

Gratulacje dla całego zespołu.

 


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta