Wojewódzki Turniej BRD 2018

WOJEWÓDZKI FINAŁ BRD 2018

W dniu 11 – 12 maja w Garczynie koło Kościerzyny odbył się Wojewódzki Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju  uczestniczyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Natalia Herdzik, Zuzanna Gorczyca, Jakub Czerwiec, Kacper Zawadzki. Uczniowie pod bacznym okiem Pani Haliny Sielawy stanęli do rywalizacji z 20   innymi drużynami, mistrzami powiatów z województwa pomorskiego. Turniej był trudny, zawodnicy musieli wykazać się umiejętnością jazdy na torze przeszkód i miasteczku ruchu drogowego oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, potem były testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego i rozwiązywanie skrzyżowań. Najtrudniejszą przeszkodą dla naszej drużyny było miasteczko ruchu drogowego, tam uczniowie muszą jeździć jak dorośli kierowcy. Nasi uczniowie zajęli drużynowo IV miejsce pokonując drużyny z innych powiatów. Indywidualnie  również zajęliśmy wysokie miejsca Natalia Herdzik VI , Jakub Czerwiec IX miejsce.   

Za tak wspaniałe osiągnięcie dziękujemy całej wspaniałej czwórce.

C:\Users\Halina\Desktop\Nowy folder (3)\DSC_0296.JPG

 

 

C:\Users\Halina\Desktop\Nowy folder (3)\DSC_0288.JPG

C:\Users\Halina\Desktop\Nowy folder (3)\DSC_0290.JPG
C:\Users\Halina\Desktop\Nowy folder (3)\DSC_0309.JPG

 

C:\Users\Halina\Desktop\Nowy folder (3)\DSC_0319.JPG

C:\Users\Halina\Desktop\Nowy folder (3)\DSC_0321.JPGC:\Users\Halina\Desktop\Nowy folder (3)\DSC_0305.JPG


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta