Dzień Matki 2018

DZIEŃ MATKI 2018

Dnia 29 maja 2018 roku w murach naszej szkoły odbyła się uroczystość Dnia Matki.Z tej okazji uczniowie klas I-III zaprosiły swoje ukochane mamy, aby obejrzały przygotowany na ten szczególny czas apel  oraz przedstawienie pt. „Kopciuszek”, które wystawiła klasa IV pod czujnym okiem swojej wychowawczyni. Po skończonym przekazie słowno-muzycznym uczniowie skierowali się w stronę swoich mam, by zafundować im mnóstwo szczerych życzeń oraz wręczyć własnoręcznie wykonane kolorowe laurki. Uczniowie byli dumni, że w tak piękny sposób mogli podziękować za wszystko co mamy zrobiły, robią i nadal będą robić dla swoich pociech. Na twarzach mam nie zabrakło też łez szczęścia z tego powodu. Po zakończeniu wszystkie nasze mamy spotkały się na miłej pogawędce przy ciasteczku i kawce. Dzień ten był bardzo miły i wesoły dla wszystkich uczestników.

10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka