Zakończenie Roku 2017/18

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18


22 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Myślicach żegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, Pan Dyrektor oraz Wójt P. Marek Turlej. Spotkanie rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie klasa VI zaprezentowała przygotowane wraz z wychowawcą przedstawienie. Szóstoklasiści z przymróżeniem oka pokazali, że nie dla wszystkich uczniów Dzień Zakończenia Roku Szkolnego jest dniem szczęśliwym. Do przedstawienia szóstoklasistów dołączyła nasza szkolna grupa taneczna prezentując wyniki ich całorocznej pracy.


 

Po ich przedstawieniu głos zabrał Pan Dyrektor, który wręczył świadectwa oraz nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Rozdano również nagrody dla najlepszych czytelników, najlepiej oszczedzających w SKO oraz uczniów, którzy odnosili sukcesy w konkursach szkolnych i na wyższych szczeblach. Głos zabrał także Wójt, który przekazał nagrodę dla ucznia z najwyższą średnią ocen w szkole. W tym roku była to uczennica klasy IV Oliwia Gąsior.


Na koniec wszyscy uczniowie udali się do klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami, odebrali świadectwa i z życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji udali się do domów. W tym dniu odbyło się również zakończenie roku w oddziałach przedszkolnych. Dzieci tego dnia przyszły do szkoły ubrane na galowo, wzięły udział w uroczystościach szkolnych, a następnie udały się do swoich sal na spotkanie ze swoimi wychowawczyniami, gdzie czekały tez na nich niespodzianki i upominki z okazji zakończenia roku szkolnego. Części dzieci we wrześniu wróci do przedszkola, część pomaszeruje dzielnie do szkoły.

 


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran