Powiatowy Turniej Szachowy 2018

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY 2018


27 września Szkoła Podstawowa w Myślicach była gospodarzem Powiatowego Turnieju Szachowego. W imprezie uczestniczyły zespoły ze szkół w Myślicach, Przezmarku oraz Mikołajek Pomorskich. Były to zawody drużynowe rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci dla uczniów klas 0-6 oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla starszych.

W kategorii Igrzyska Dzieci reprezentowali nas: Bartosz Karwowski, Igor Karpiniak, Kinga Bochno oraz Agata Twardowska. W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej grali: Anastazja Karpiniak, Jakub Czerwiec, Jakub Janer oraz Zuzanna Gorczyca. Obie nasze drużyny zajęły pierwsze miejsca. Wszyscy zawodnicy udekorowani zostali medalami, a kapitanowie odebrali drużynowe puchary dla zwycięzców. Wygrana daje przepustkę do kolejnej rundy rozgrywek – Półfinałów Wojewódzkich, które już wkrótce w Prabutach. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!


Organizatorzy:

R. Czob, J. Wiśniewska


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran