DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzony jest 25 listopada. Klasa III ten dzień jednak celebrowała 26.11.2018 roku. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś świętował swoje setne urodziny.

 

Uczniowie wraz z wychowawcą ten dzień będą wspominać bardzo miło, ponieważ był to szczególny czas, spędzony w szkolnych ławkach ze swoimi ulubionymi domowymi misiami. Podczas zajęć został, także stworzony duży miś, z którym uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wszyscy uczniowie po skończonych lekcjach z zadowolonymi minami zabrali swoje pluszaki do domów gdzie dalej spędzali z nimi swój wolny czas.


 


Dzisiaj jest: Niedziela
20 Października 2019
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga