Wigilia 2018

WIGILIA 2018

Dnia 20 grudnia  2018 roku w Szkole Podstawowej w  Myślicach miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Wigilia, bo o niej tu mowa, należy niewątpliwie do najpiękniejszych chwil w całym roku. W naszej szkole nie mogło być inaczej.

 

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10.30 w holu głównym szkoły. Przybyli na nią uczniowie, nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły, ksiądz proboszcz  oraz dyrektor placówki.


   Na początku naszej wspólnej wigilii przy pięknie błyszczącej choince, zimowej dekoracji i w uroczystym nastroju obejrzeliśmy Jasełka w  wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej przygotowanych pod kierunkiem pani Małgorzaty Lewandowskiej, następnie piękne słowa z Pisma Świętego przeczytał ksiądz proboszcz. Kolejnym etapem było wspólne dzielenie się opłatkiem i konsumpcja przepysznych dań przygotowanych na ten szczególny dzień przez rodziców z Rady Rodziców oraz nasze wspaniałe Panie kucharki. Uroczystość uświetniły, także dzieci z klas młodszych, które pięknie śpiewały przygotowane na ten czas kolędy.


 

Spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego na święta dało się słyszeć w około…


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty, Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew, Zbyszko

Do końca roku zostało 319 dni.
Zodiak: Wodnik