CYRK SZOK 2019

CYRK SZOK


28 stycznia 2019 roku do Szkoły Podstawowej w Myślicach zawitał cyrk "Szok". Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości, gdyż dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność. Cyrkowcy zaprezentowali program artystyczny, zawierający elementy żonglerki, tresury zwierząt, akrobacji, a także sztuki iluzji.

Dzieci bawiły się świetnie, oglądając tresowane zwierzątka, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne na małym rowerku i z obręczami. Niektórzy z widzów mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, spośród publiczności zostali wybrani ochotnicy do wzięcia udziału w przedstawieniu. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach chwilą była, gdy artystka pojawiła się z wężem i wyszła do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Artyści zaprezentowali godzinne przedstawienie, podczas którego podziwiano niezwykły pokaz umiejętności. Występ cyrkowców nagrodzono gromkimi brawami. To było naprawdę "szokujące" przeżycie!Dzisiaj jest: Wtorek
16 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak