Zabawa Karnawałowa 2019

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Po ciężkiej pracy w I okresie nauki uczniowie oraz przedszkolaki Szkoły Podstawowej w Myślicach  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w piątek – 8 lutego, tradycyjnie tuż przed feriami.

 

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Hol szkolny wyglądał inaczej niż na co dzień. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, diabły, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła... Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek dla dzieci przygotowany przez  Radę Rodziców oraz atrakcje w formie loterii fantowej.


 

Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP  należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku. Ferie trwać będą dwa tygodnie,  zaczynają się 11 lutego natomiast 25 lutego spotykamy się ponownie aby zacząć kolejny pracowity okres.

Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku!

 

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
26 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Dobroniega, Joanna, Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian, Zefir, Zefiryn,
Zefiryna

Do końca roku zostało 128 dni.
Zodiak: Panna