Zabawa Karnawałowa 2019

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Po ciężkiej pracy w I okresie nauki uczniowie oraz przedszkolaki Szkoły Podstawowej w Myślicach  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w piątek – 8 lutego, tradycyjnie tuż przed feriami.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Hol szkolny wyglądał inaczej niż na co dzień. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, diabły, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła... Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek dla dzieci przygotowany przez  Radę Rodziców oraz atrakcje w formie loterii fantowej.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP  należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku. Ferie trwać będą dwa tygodnie,  zaczynają się 11 lutego natomiast 25 lutego spotykamy się ponownie aby zacząć kolejny pracowity okres.

Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku!

26 Marca 2019
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,