Wyjazd do teatru

WYJAZD DO TEATRU


Wyjazd do Teatru im. Aleksandra Sewruka odbył się 27.02.2019. Po dotarciu na miejsce i kupieniu biletów udaliśmy się do sali, w której miała rozegrać się sztuka.

Usiedliśmy na fotelach i czekaliśmy, aż coś się wydarzy.

Nagle zgasły światła i nastała cisza. Seans zaczął się od wprowadzenia w fabułę  musicalu. Następnie zapoznaliśmy się z główną postacią - Anią (z Zielonego Wzgórza) małą zakompleksioną sierotką, która nie miała swojego miejsca na tym wielkim świecie. W końcu została przez przypadek przygarnięta przez Marylę i Mateusza Cuthbertów, którzy  w pierwszym odruchu chcieli odesłać dziewczynkę (bo oczekiwali na chłopca), ale gdy zauważyli w niej dobro, zmienili zdanie i Zielone Wzgórze stało się wymarzonym domem Ani.

W dalszej części sztuki Ania doświadczyła wielu przeżyć, które nauczyły ją żyć wśród ludzi.

Już po kilku minutach przedstawienia uświadomiliśmy sobie, jak wysoki poziom aktorski reprezentują artyści elbląskiego teatru. Kolejne atuty spektaklu, to wspaniałe partie solowe i chóralne, dynamiczna choreografia oraz przepiękne kostiumy w dużym stopniu budujące atmosferę epoki.


To przedstawienie pokazało nam prawdziwą grę aktorską i uświadomiło, że kino nie jest jedynym wartościowym rodzajem rozrywki, ale najważniejsze – przekonało o magii teatru.Dzisiaj jest: Poniedziałek
26 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Dobroniega, Joanna, Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian, Zefir, Zefiryn,
Zefiryna

Do końca roku zostało 128 dni.
Zodiak: Panna