Finały BRD 2019

FINAŁ GMINNY I POWIATOWY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU BRD

ZŁOTE DRUŻYNY

26 kwietnia 2019r w Szkole Podstawowej w Myślicach odbył się Gminny Turnieju BRD. Turniej odbył się w dwóch kategoriach: grupa I (dzieci 11 – 12 lat) i grupa II ( dzieci 13 – 16 lat).

Młodszą grupę reprezentowali: Julia Miler, Oliwia Gąsior, Daniel Smoleń, Daniel Besida.

I miejsce zajął Daniel Smoleń

II miejsce zajęła Julia Miler

III miejsce zajął Daniel Besida

IV miejsce Oliwia Gąsior

Cała czwórka otrzymała kwalifikacje do reprezentowania Naszej Gminy na turnieju powiatowym. Dużego pecha miał Daniel, który złamał rękę i nie mógł uczestniczyć w etapie powiatowym z pomocą  przyszedł Bartek, który zastąpił kolegę.

Natomiast starszą grupę reprezentowali: Zuzanna Gorczyca, Natalia Herdzik, Jakub Czerwiec, Kacper Zawadzki.

I  miejsce Natalia Herdzik

II miejsce Zuzanna Gorczyca

III Kacper Zawadzki

IV Jakub Czerwiec

Trójka uczestników otrzymała kwalifikacje do reprezentowania Naszej Gminy na Turnieju Powiatowym.

Nadszedł 09.05.2019 w tym dniu o 8.05 wyjechaliśmy z Naszej Szkoły na   Powiatowy Turniej w Sztumie. Po wylosowaniu numerów startowych rozpoczęliśmy turniej  składający się z trzech konkurencji .

Na tym etapie spotkaliśmy się z mistrzami gmin powiatu sztumskiego, ale i tutaj obie drużyny wywalczyły I miejsca otrzymując przepustkę do turnieju wojewódzkiego.

Indywidualnie w  grupie młodszej miejsca zajęli:

I miejsce Oliwia Gąsior

II miejsce Julia Miler

IV miejsce Bartek Orzoł

V miejsce Daniel Besida

Indywidualnie w grupie starszej miejsca zajęli:

I miejsce Kuba Czerwiec

III miejsce Natalka Herdzik

IV miejsce Zuzia Gorczyca

Wszyscy zawodnicy otrzymali wspaniałe nagrody i dyplomy pamiątkowe.

Turniej wojewódzki odbędzie się 24-25.05. 2019r. w Garczynie k. Kościerzyny.

Duże podziękowania należą się zawodnikom obu grup I i II, to Oni ćwiczą wiele godzin jeżdżąc po torze przeszkód i rozwiązując wiele testów i skrzyżowań. Doskonalą również przez ćwiczenia pierwszą pomoc.

Trzymam kciuki

Dzisiaj jest: Niedziela