Dzień Dziecka 2019

DZIEŃ DZIECKA


Jak co roku „Dzień Dziecka” uczniowie naszej szkoły obchodzili dnia 31 maja 2019 w Starym Dzierzgoniu. Jest to dzień, w którym mogą spotkać się wszystkie dzieci z całej naszej gminy by razem móc spędzić czas przy wspólnych zabawach przygotowanych na ten czas przez włodarzy naszej gminy jak i GCKB w Starym Dzierzgoniu.

 


Przygotowany program był bardzo bogaty. Oprócz smacznego poczęstunku, lodów i wielu smakołyków nie zabrakło wszelkich zabaw prowadzonych przez Panie z Nibyladii. Dostępne było również kino 7D i walki wagi ciężkiej sumo. Dzieci mogły zwiedzać strażackie wozy bojowe i korzystać z dostępnych zjeżdżalni.


Po wesoło spędzonym czasie i z pełnymi brzuszkami udaliśmy się do swoich domów, gdzie z niecierpliwością będziemy czekać na kolejny taki dzień, który przecież już za rok!


Opracowała: Ewa Gorczyca

 

Zdjęcia: Agnieszka Krauze

 


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak