Spotkanie z Policją w przedszkolu

BEZPIECZNE WAKACJE - SPOTKANIE Z POLICJANTAMI


5 czerwca, w związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami wakacjami, przedszkolaki odwiedzili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, a w zasadzie większość z nich przypomniała sobie, jak bezpiecznie zachowywać się w czasie wakacji. Policjanci ostrzegli przed zagrożeniami, jakie mogą przedszkolaków spotkać w czasie odpoczynku, na co dzieci powinny uważać, a przede wszystkim jak wszelkich zagrożeń unikać i co robić, jeśli znajdą się w sytuacji zagrożenia. Dzieci z uwagą słuchały policjantów oraz czynnie brały udział w spotkaniu zadając pytania lub dzieląc się własnymi doświadczeniami lub spostrzeżeniami.

 


 

 

Dziękujemy policjantom za poświęcony czas i przyczynienie się do tego, żeby wakacje przedszkolaków były jeszcze bardziej bezpieczne.

 


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak