Wycieczka Ocypel

WYCIECZKA OCYPEL


 

W dniach 27.05 – 30.05. 2019r. uczniowie klasy 8 wzięli udział w wycieczce-biwaku. Na wypoczynek wybrano urokliwe miejsce w sercu Borów Tucholskich, miejscowość Ocypel. W ośrodku wypoczynkowym „Jubilat” przyjęto nas bardzo ciepło. Mieszkaliśmy w kilkuosobowych drewnianych domkach. Czas mijał nam na grze w piłkę, w badmintona, spacerach czy jeździe na rowerach.  Wieczorami rozpalaliśmy ogniska lub przygotowywaliśmy grilla, przy których wspólnie spędzaliśmy wieczory. Gwoździem programu był spływ kajakowy po rzece Wdzie.


Do przepłynięcia mieliśmy 11 km. Pomimo tego, że wszyscy pierwszy raz uczestniczyliśmy w takim wydarzeniu wszyscy szczęśliwie dopłynęli do wyznaczonego miejsca.Dzisiaj jest: Piątek
24 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 343 dni.
Zodiak: Wodnik