Dzień Sportu

 

Znalezione obrazy dla zapytania dzień sportu w szkole podstawowej obrazy

17 czerwca w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu. Uczniowie klas I-III  oraz przedszkolaki pod opieką swoich wychowawczyń świetnie się bawili w różnorodnych konkurencjach sportowych: biegu z piłeczką na łyżce, skokach przez przeszkody, itp. Były także skoki w......workach! 


Klasy IV-VIII rywalizowały ze sobą w takich konkurencjach jak: rzut piłką do kosza, mierzenie boiska butem, wyścigi rzędów, zbijanie kręgli, a także rzut…. kurzym jajem do kolegi lub koleżanki:). Po wszystkich konkurencjach na pierwszym miejscu uplasowały się klasy V oraz VIII, a ponieważ nagroda główna była tylko jedna, należało zorganizować dogrywkę. Gra w dwa ognie wyłoniła zwycięzców, którymi okazali się uczniowie klasy V. Rada Rodziców przygotowała wszystkim pyszne kiełbaski i frytki. Nie zabrakło też deseru w postaci lodów. Dzieciaki zadowolone i radosne spędziły ten piękny i słoneczny dzień na świeżym powietrzu, zamiast w szkolnych ławkach. Dla zdrowia i urody! 

 


 


Dzisiaj jest: Wtorek
17 Września 2019
Imieniny obchodzą
Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław,
Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna,
Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora

Do końca roku zostało 106 dni.
Zodiak: Panna