Zakończenie Roku 2018/19

ZAKOŃCZENIE ROKU 2018/2019

19 czerwca 2019r. pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. W uroczystości udział wzięli uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy obsługi oraz rodzice. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrali uczniowie klasy VII, którzy w kilku zdaniach pożegnali swoich kolegów i koleżanki z klasy VIII, życząc im wszystkiego najlepszego. Ostatnią akademię przygotowaną w murach naszej szkoły przedstawiła klasa VIII. Ósmoklasiści podziękowali p. dyrektorowi, gronu pedagogicznemu oraz obsłudze za wszystkie lata spędzone razem. Nie obyło się bez łez i wzruszeń – była to najdłuższa szkoła w ich życiu.

Oprócz ósmoklasistów Szkołę Podstawową w Myślicach pożegnała p. Urszula Botkiewicz - odchodząc na emeryturę. Pani Ula z wielkim zaangażowaniem uczyła przyrody i geografii i aktywnie uczestniczyła w życiu szkoły. Pani Ulu! - Dziękujemy raz jeszcze.

Po pożegnaniach nadszedł czas podsumowań całorocznej pracy. Pan dyrektor wręczył świadectwa i nagrody uczniom z najwyższą średnią ocen oraz wzorowym i bardzo dobrym zachowaniem. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły oraz reprezentowali ją na różnych konkursach. Pan dyrektor podziękował również rodzicom, którzy przez cały rok aktywnie włączali się w działania szkoły.

Nadeszły upragnione przez wszystkich wakacje. Uczniom klasy ósmej życzymy samych sukcesów w dalszej wędrówce przez życie i oby spełniały się Wasze wszystkie marzenia. Pozostałym uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego wypoczynku, wspaniałych przygód i pięknej pogody:) Do zobaczenia we wrześniu.

16 Lipca 2019
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,