UWAGA MIESZKAŃCY - ROZKŁAD KURSOWANIA AUTOBUSÓW

SP Myślice  Wyjazd do  szkoły i przedszkola

godz.

Przystanek

06:56

Lipiec

06:57

Lipiec Skrzyżowanie

07:01

Pudłowiec

07:17

Skolwity

07:22

Myślice Kolonia SKR

07:30

Gisiel

07:32

Myślice Kolonia

07:43

Milikowo

07:44

Milikowo Północ

07:46

Pronie

06:58

Tabory

07:03

Tabory Kolonia

07:14

Kornele

07:20

Latkowo

07:36

Lubochowo

07:37

Lubochowo Pętla


Dzisiaj jest: Wtorek
17 Września 2019
Imieniny obchodzą
Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław,
Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna,
Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora

Do końca roku zostało 106 dni.
Zodiak: Panna