Pierwszy dzwonek 2019/20

PIERWSZY DZWONEK 2019/2020

02 września 2019 roku odbyła się Uroczystość Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2019/2020. Uczniowie jak każdego roku przybyli do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…

 

Uroczystość rozpoczęła się jak zazwyczaj o godzinie 8.00 Mszą Świętą. O godzinie 9.00 wszyscy nauczyciele, uczniowie oraz rodzice zebrali się w holu głównym szkoły, gdzie miała miejsce część oficjalna. Na początku odśpiewany został hymn państwowy. Następnie Pan Dyrektor serdecznie powitał wszystkich obecnych, przedstawił ogólną klasyfikację uczniów i poinformował o zmianach w gronie pedagogicznym. Przedstawił  też zebranym nazwiska wychowawców i numery sal, do których mają się rozejść po zakończeniu uroczystości. 

 

Podsumowując, po dwóch miesiącach wakacji wróciliśmy do szarej rzeczywistości. Oznacza to jedynie, że musimy przestawić nasz zegar na poranne wstawanie, wziąć się w garść i do pracy....


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit

Do końca roku zostało 219 dni.
Zodiak: Bliźnięta