DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2019

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA


W dniu 25 listopada 2019 r. pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Myślicach  uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Uczniowie od pierwszych godzin lekcyjnych wspólnie świętowali ten wesoły czas. 

 


Podczas pierwszego zadania został stworzony duży miś, z którym uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Kolejnym etapem było rozkodowywanie obrazka, na którym to pojawił się główny bohater zajęć. Ostatnim elementem wspólnej zabawy było stworzenie dyplomu. 

Wszystkim zadaniom towarzyszyły misiaczki, dlatego dzieci były bardzo zadowolone z dzisiejszego święta i będą je wspominać jeszcze długi czas. Tym bardziej, że poznali historię swojego przyjaciela. Wszyscy uczniowie po skończonych lekcjach z zadowolonymi minami zabrali swoje pluszaczki do domów, gdzie dalej spędzali z nimi swój wolny czas.


Ewa Gorczyca


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew