Andrzejki 2019

ANDRZEJKI 2019


Dnia 28 listopada 2019 roku, jak tradycja nakazuje uczniowie Szkoły Podstawowej w Myślicach obchodzili Andrzejki. Poza muzyką, tańcami i świetną zabawą, mieli okazję sprawdzić co przyniesie im przyszłość korzystając z usług wróżek i wróżbitów, które z pomocą kart, oraz specjalnych zaklęć sprawdzały los najodważniejszych uczniów. 

 


Ponadto, każdy miał okazję wziąć udział w specjalnych zabawach andrzejkowych przygotowanych przez nauczycieli jak i rodziców. Na każdego uczestnika dyskoteki czekały ciasta upieczone przez mamy uczniów, popcorn oraz napoje. 


 

 


Doskonała zabawa sprawiła, że zabawa na długo pozostanie w pamięci dzieci.

 


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew