Andrzejki w przedszkolu

ZABAWA ANDRZEJKOWA U PRZEDSZKOLAKÓW

W czwartek 28 listopada 2019r przedszkolaki bawiły się na zabawie andrzejkowej, o którą od dawna dopytywały, gdyż nie mogły się już doczekać, kiedy w końcu będą mogły być w przedszkolu w przebraniach. W końcu nadszedł ten dzień.

Najpierw dzieci zostały zapoznane ze zwyczajem obchodzenia andrzejek oraz tym, czym w ogóle są te wróżby, o których się tyle mówi w związku z andrzejkami. Przedszkolaki chętnie sobie wróżyły, wiedząc oczywiście, że wróżby te należy traktować z przymrużeniem oka, oraz brały udział w różnego rodzaju zabawach, bawiły się przy muzyce, a także biesiadowały, ponieważ miały przygotowany, specjalnie na tę okoliczność, słodki poczęstunek. Dzieci świetnie się bawiły i z pewnością będą mile wspominać przedszkolne andrzejki.Dzisiaj jest: Wtorek
28 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Augustyn, Flawian, Ildefons,
Julian, Karol, Leonidas, Piotr, Radomir,
Roger, Waleriusz

Do końca roku zostało 339 dni.
Zodiak: Wodnik