Finał Akcji Wylosuj Anioła

FINAŁ AKCJI WYLOSUJ ANIOŁA

plakat_wylosuj_anioła

Finał akcji „WYLOSUJ ANIOŁA”

      Do 10 grudnia w naszej szkole trwała zbiórka kartek z życzeniami w ramach ogólnopolskiego projektu "Wylosuj Anioła" stworzonego przez lublińską fundację "Gdy Liczy się Czas". Członkowie tej fundacji postanowili zainicjować akcję, której głównym celem jest wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

 

Zebraliśmy i wysłaliśmy około 30 kartek, wszystkie były piękne, starannie wykonane i pomysłowe. Kartki trafiły do małych pacjentów oddziałów Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli poświęcić odrobinkę czasu wolnego na wykonanie kartki z życzeniami zdrowia dla dzieci walczących z ciężkimi chorobami. 

Opiekunowie:

 

Ewa Gorczyca i Mariusz Makowski


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew