Podziękowania za pomoc

PODZIĘKOWANIA ZA POMOC 


Przed Świętami Bożego Narodzenia Rada Rodziców zainicjowała zbiórkę środków, na zakup prezentów dla rodziny z Wartul poszkodowanej w pożarze. Przez ponad tydzień uczniowie i pracownicy szkoły mieli możliwość wesprzeć tę akcję, wrzucając pieniądze do przygotowanej puszki. Udało się zebrać  950 złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup prezentów widocznych na zdjęciu. Uśmiech, który pojawił się na twarzach poszkodowanej rodziny wydaje się bezcenny, a my bardzo się cieszymy, że mogliśmy się do niego przyczynić.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY WSPARLI TĘ INICJATYWĘ


Dzisiaj jest: Wtorek
28 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Augustyn, Flawian, Ildefons,
Julian, Karol, Leonidas, Piotr, Radomir,
Roger, Waleriusz

Do końca roku zostało 339 dni.
Zodiak: Wodnik