Walentynki 2020

WALENTYNKI 2020

14 lutego jest dniem Świętego Walentego , czyli patrona osób zakochanych. Tego dnia osobie nam bliskiej możemy wysłać upominek lub kartkę z życzeniami. Walentynki obchodzone są również od kilku lat w naszej szkole. W tym roku Samorząd Uczniowski pod opieką p. Radosława Czoba zorganizował pocztę walentynkową , której pomysłodawcą była przewodnicząca szkoły.Uczniowie do specjalnie przygotowanej skrzynki, przez tydzień mogli wrzucać kartki z życzeniami dla lubianej / kochanej osoby. Magii tej zabawy dali się ponieść wszyscy uczniowie. Na jednej z godzin lekcyjnych zawartość skrzynki została wysypana na korytarzu. Listonosze rozdali walentynki. Na koniec zostali wybrani król i królowa walentynek , czyli uczniowie z największą liczbą otrzymanych kartek. Poczta walentynkowa cieszy się dużą popularnością , a obdarowanym przynosi wiele radości i uśmiechu.

Oliwia Gąsior


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit

Do końca roku zostało 219 dni.
Zodiak: Bliźnięta